Series
Ratings
34
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Evil GeniusRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
BarryRated ★ 5.0
BarryRated ★ 5.0
BarryRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Master of None Presents: Moments in LoveRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
OutlanderRated ★ 5.0
OutlanderRated ★ 5.0
OutlanderRated ★ 5.0
OutlanderRated ★ 5.0
Steal HeartRated ★ 5.0
I Am a KillerRated ★ 3.0