Titles you rated
D-DayRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Golden CrossRated ★ 3.0