Series
Ratings
13
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0