Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 3.5
LegendRated ★ 2.5
SingRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5