Movies
Ratings
226
The Fifth ElementRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
RedRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
CarsRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0