Series
Ratings
115
The FlashRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 4.0
GothamRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
GodlessRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.0