Titles you rated
MovingRated ★ 4.5
My Lovely LiarRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
See You in My 19th LifeRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Lupin Part 2Rated ★ 3.5