Titles you rated
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Sadou Season 2Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Red Cat RamenRated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 4.0
Incompetent TakaRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.5
GriseldaRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.0