Titles you rated
MaterialistsRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0