Titles you rated
The TerminalRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0