Movies
Ratings
1070
The MatchRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
CadaverRated ★ 2.5
EverestRated ★ 3.5
Life or Something Like ItRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The Brothers GrimmRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0