Movies
Ratings
311
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
Hard HitRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
BeatRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5