Titles you rated
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 3.0
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0