Movies
Ratings
28
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
RinguRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
CallRated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0