Titles you rated
 The Bear Season 3Rated ★ 4.0 The Bear Season 3Rated ★ 4.0
 The Bear Season 2Rated ★ 4.0 The Bear Season 2Rated ★ 4.0
 The Bear Season 1Rated ★ 4.5 The Bear Season 1Rated ★ 4.5
 The Bear Season 4Rated ★ 4.0 The Bear Season 4Rated ★ 4.0
 The White Lotus Season 3Rated ★ 5.0 The White Lotus Season 3Rated ★ 5.0
 The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5 The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
 Wednesday Season 1Rated ★ 4.0 Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
 The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0 The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 5.0
 Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.5 Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.5
 Dr. RomanticRated ★ 4.0 Dr. RomanticRated ★ 4.0
 Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0 Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
 Family PlanRated ★ 4.0 Family PlanRated ★ 4.0
 The Worst of EvilRated ★ 4.0 The Worst of EvilRated ★ 4.0
- My name is 가브리엘Rated ★ 4.0
 BTS Monuments: Beyond the StarRated ★ 5.0 BTS Monuments: Beyond the StarRated ★ 5.0
 A Shop for KillersRated ★ 5.0 A Shop for KillersRated ★ 5.0
 ConnectionRated ★ 4.0 ConnectionRated ★ 4.0
 ShamelessRated ★ 5.0 ShamelessRated ★ 5.0
 Shameless Season 11Rated ★ 5.0 Shameless Season 11Rated ★ 5.0