Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 1.5
UnnaturalRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The SocietyRated ★ 3.5