Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 4.0