Movies
Ratings
524
The MatchRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
SoulmateRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0