Titles you rated
Zatch Bell!Rated ★ 4.5
The Ryuo's Work is Never Done!Rated ★ 1.0
The World God Only Knows: Chapter GoddessRated ★ 4.5- The World God Only Knows IIRated ★ 4.5
- The World God Only KnowsRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 4.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5