Titles you rated
The Gray ManRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
The Old GuardRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
UsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 2.5
MercyRated ★ 0.5
FollowingRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
The MarvelsRated ★ 2.5