Titles you rated
SignRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 0.5
Fashion KingRated ★ 0.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 0.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 0.5
Princess AuroraRated ★ 0.5
Three BrothersRated ★ 1.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 0.5
Hogu's LoveRated ★ 1.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
Tamra IslandRated ★ 0.5
High SocietyRated ★ 2.0
4 Legendary WitchesRated ★ 1.0