Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.5
HappinessRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0