Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0