Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5