Movies
Ratings
759
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.5
YMCA Baseball TeamRated ★ 2.5
HolidayRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 2.5