Titles you rated
Notting HillRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
The Techniques of FightingRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5