Titles you rated
ZuluRated ★ 3.0
The BayRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.5
MurdererRated ★ 2.5
The SignalRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Seed of ChuckyRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.5
The CollectorRated ★ 3.5
Run Lola RunRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The DenRated ★ 3.0
13 SinsRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 2.5