Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
Love in MagicRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
BurntRated ★ 3.5