Series
Ratings
30- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5