Titles you rated
FracturedRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5