Movies
Ratings
21
The MatrixRated ★ 3.5
Happy FlightRated ★ 1.5
The InternRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Paco and the Magical BookRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
ErasedRated ★ 2.5
A Ghost of a ChanceRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
Call BoyRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 0.5
Solomon's Perjury 1: SuspicionRated ★ 5.0