Titles you rated
TedRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.0- Take OffRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 1.0
Ice AgeRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0