Movies
Ratings
338
The UnjustRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 1.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0