Titles you rated
AssassinationRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0