Movies
Ratings
140
LoganRated ★ 4.5
TroyRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5