Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 2.0
Fifty Shades FreedRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
UsRated ★ 1.5
BabelRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
9/11: Inside the President's War RoomRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0