Movies
Ratings
111
Midnight in ParisRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
TangledRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0