Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Secret DoorRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.5
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 0.5
SangdoRated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 2.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 0.5
Love RainRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
Paradise RanchRated ★ 0.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0