Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 1.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
The NunRated ★ 1.5