Movies
Ratings
239
About TimeRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.0
The MaskRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 2.0
The PianoRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 2.0
Point BreakRated ★ 3.0
Up Close & PersonalRated ★ 3.0