Titles you rated
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.5
Blood RainRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
AnastasiaRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Modern BoyRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5