Series
Ratings
92- The FrogRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
MaidRated ★ 4.5
Boy Swallows UniverseRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
F is for FamilyRated ★ 4.0- F is for FamilyRated ★ 4.0
- F Is for FamilyRated ★ 4.0
F is for FamilyRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 0.5
Just DanceRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Special Season 2Rated ★ 5.0
SpecialRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0