Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 0.5
Despicable Me 3Rated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
MinionsRated ★ 0.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 0.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 0.5
Ice AgeRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 0.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5