Titles you rated
- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0