Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 2.0
FatherhoodRated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Atashinchi The 3D MovieRated ★ 2.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 1.5
The SessionsRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0