Titles you rated
Now You See MeRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Killer EliteRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 1.0
This Means WarRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 1.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 1.0
Wrath of the TitansRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 1.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 1.0
Ghost SweepersRated ★ 1.0
Step Up RevolutionRated ★ 1.0
Pororo, The Racing AdventureRated ★ 1.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.0