Movies
Ratings
47
DevilRated ★ 4.0
FracturedRated ★ 2.5
MaudieRated ★ 4.0
The Wrong MissyRated ★ 3.5
PolarRated ★ 3.5
JigsawRated ★ 3.0
ManiacRated ★ 2.0
ExtractionRated ★ 2.5
RunRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Follow MeRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
VacationRated ★ 4.0
Project PowerRated ★ 2.5
King of ComedyRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5