Movies
Ratings
90
Easy ARated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0