Titles you rated
TarzanRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Day & NightRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5