Movies
Ratings
1138
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0